Piknik na louce, růžová deka, pes, zlatý retrívr,proutěné koše, jídlo.

Další služby
Piknik na rozkvetlé louce nebo prohlídka včelína.

Kromě bohaté snídaně Vám můžeme pro zpříjemnění Vašeho pobytu v Cedrovce nabídnout také služby, které jen tak někde nezažijete. S výjimkou snídaní (objednávka předem s Vaší rezervací) lze všechny služby objednat až na místě. Budeme však rádi, když nám při předběžném zájmu dáte vědět předem ve zprávě u Vaší objednávky.

Prohlídka včelína s ochutnávkou medu

Také jste si vždy chtěli obléknout včelařskou kombinézu a zkusit jaké to je, když kolem Vás bzučí stovky včel? V našem rodinném včelíně s námi můžete nahlédnout přímo do úlu a my Vám řekneme, jak tato pilná živá stvoření med vytváří a jak se výsledek jejich usilovné práce tradičně zpracovává.

Cena: 250,- Kč/osobu

Piknik na zelené louce 

Co takhle dopolední brunch na rozkvetlé zelené louce s piknikovým košem plným dobrot a lahví dobrého sektu? Nebo si raději počkáte až na odpoledne po sportovním výkonu jako na zaslouženou odměnu? My Vám vše ochotně připravíme, sbalíme do proutěného koše a zapůjčíme deku. Na Vás zbývá jediné – co nejvíce si to užít.

Cena: 580,- Kč/piknikový koš pro 2 osoby

Odvoz s lyžemi přímo na sjezdovku

Přestože lze při dostatečné sněhové nadílce u Cedrovky nasadit lyže a dojet téměř až na sjezdovku, rádi Vám pro větší komfort zajistíme odvoz i s lyžemi přímo na svah tak, abyste nepropásli prvotřídní manšestr. Stačí, když nám řeknete, na které sjezdovce SkiResort ČERNÁ HORA – PEC byste rádi svůj lyžařský den začínali.

Cena: 150,- Kč/až pro 3 osoby

Snídaně

Budete-li si to přát, ochotně Vám ráno připravíme výbornou snídani formou švédských stolů. Pokud ke snídani rádi popíjíte kvalitní espresso či cappuccino z čerstvě namleté kávy, pak jste si vybrali ubytování správně. To je u nás v ceně.

Cena: 150,- Kč/osobu

Close Menu