Nadechněte se čerstvého vzduchu

Cedrovka je zbrusu nová tradiční  krkonošská roubenka. Oproti těm, co se tu stavěly od nepaměti, je však postavena z cedrového dřeva původem z Kanady. Krom toho, že toto dřevo skvěle odolává místním podmínkám, tak také nádherně a charakteristicky voní. To ucítíte ještě doma, až se z Cedrovky vrátíte.

Chceme být alternativou pro ty, kteří hledají špindlerovský komfort, ale chtějí spíš než davy českých a polských turistů vidět více přírody a odpočinout si od pracovního vytížení. 

Janské Lázně jsou zcela unikátní v tom, že jsou moderním centrem největšího lyžařského střediska v ČR – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, přesto si však zachovaly osobitý ráz lázeňského maloměsta. Pokud byste rádi to nejlepší, co Vám mohou české hory nabídnout, a zároveň nechcete malou Prahu v Krkonoších, jsou Janské Lázně a Cedrovka právě to, co hledáte.

Kromě toho, že se Cedrovka nachází na samotné hranici národního parku, je to od ní kousek na nejbližší sjezdovky. Pokud je právě dostatek sněhu, stačí nasadit lyže a dojedete téměř pod sjezdovku. Pokud byste ale chtěli začínat Váš lyžařský den kabinkovou lanovkou nebo snad vyhřívanou nejrychlejší sedačkovou lanovkou v ČR, zajistíme Vám rádi odvoz přímo na sjezdovku, abyste stihli první manšestr.

Jestliže jste vášnivými běžkaři, pak jistě oceníte, že se přímo od Cedrovky na běžkách pohodlně dostanete na nedalekou Krkonošskou magistrálu. Samozřejmě tu však je možnost nechat se i s běžkami vyvézt kabinkovou lanovkou až na Černou horu a využít místních 84 km upravených běžeckých tratí.

V létě můžete využít třeba půjčovny koloběžek a sjet si Černou horu přímo k Cedrovce nebo třeba navštívit Stezku korunami stromů. Je tu toho ale mnohem víc. A protože tu známe každý kout, rádi Vám řekneme, o co byste neměli přijít.

Více na našem Facebooku Instagramu.

Close Menu